oficiální stránky
info@bozidar.cz
+420 603 539 020

Internetem bezpečně 2018


Konference s názvem INTERNETEM BEZPEČNĚ 2018, která se bude konat dne 25. 10. 2018 v Karlových Varech v hotelu Thermal. 

Hlavním organizátorem konference je náš spolek you connected, jehož hlavní činností je vzdělávání uživatelů zaměřené na bezpečný pohyb v online prostředí. Za naše aktivity jsme obdrželi významné ocenění od Ministerstva vnitra ČR (2017).  Působíme především v Karlovarském kraji.  Konference se koná pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje Jany Mračkové Vildumetzové, Karlovarský kraj akci finančně podpořil.

Program konference Internetem Bezpečně 2018 je připraven pro:

-          Vás, Vaše kolegy z města/obce, IT specialisty (9-14) - kde se účastníci dozvědí, jak zabezpečit „firemní“ počítačovou síť, jak čelit kybernetickým útokům, či jak např. zabezpečit wifi sítě na školách a jinde a samozřejmě mnoho dalšího

 

-          Pro pedagogy, psychology, pěstouny, sociální pracovníky, zaměstnance dětských domovů (9-14), kde se účastníci dozvědí, jaké jsou kybernetické hrozby hlavně pro děti a mládež, jak děti ochránit v online prostředí, na sociálních sítích, jaké jsou preventivní projekty pro školy atd.

 

-          Pro laickou veřejnost – rodiče, pěstouny, seniory a další zájemce (16-19.30), kde se přítomní dozvědí, jak řešit závislost dětí na IT technologiích, jak situaci poznat a hlavně řešit, jak zabezpečit dětské počítače, bude představena Linka Bezpečí. Účastníci se dozvědí, jak bezpečně používat internetové bankovnictví, či jak se např. proti online nebezpečí pojistit a mnoho dalšího….

Věříme, že jsme připravili pro účastníky zajímavý a bohatý program.

Kalendář akcí

Co je nového?

Nezapomeňte navštívit