oficiální stránky
info@bozidar.cz
+420 603 539 020
Boží Dar

Boží Dar aktuálně

Rozhledna Klínovec: Říjen - Duben 9.00 - 17.00 hodin. Aktuální informace naleznete zde. Živý obraz z kamery na rozhledně můžete vidět na tomto odkaze.

Ježíškova cesta: Přijeďte k nám s dětmi na Ježíškovu cestu. Cestu začnete na Infocentru, kde obdržíte všechny potřebné informace, zápisníček na úkoly za 30,-Kč/dítě a mapku. K vyplnění zápisníčku potřebujete tužku. Při zpáteční cestě se zastavíte zpět na Infocentru, kde dostanete malou odměnu za správně vyplněný zápisníček. Ježíškovu cestu lze absolvovat pěšky i s kočárkem, je sjízdná na kole a v zimě i na běžkách. A můžete s sebou vzít i Vašeho pejska. Více informací zde. Přijďte si ji vyzkoušet.

Občerstvení Krmelec: otevřeno SO- NE, Svátky 11.00 - 16.00.

Navštivte naše vlastivědné muzeum. Zveme všechny příznivce mineralogie k návštěvě Božídarského muzea k prohlídce exponátů kamenů a minerálů z oblasti Krušnohoří. Prohlédněte si Božídarský zvon z kostela Sv. Anny nebo historický prapor Božídarského hasičského sboru. Můžete zde také vidět ukázky hornických potřeb, nástroje z kuchyně našich babiček, selskou jizbu, betlém s tématem vánočního razítka a nově také model Klínovec Fichtelberg. Otevřeno denně od 8.00 - 18.00 hod. Vstupné zdarma.

Náš tip na výlet - navštivte podmořské akvárium v Oberwiesenthalu, svezte se parní mašinkou (4 km od Božího Daru) a užijte si vodní hrátky ve vodním světě Freizeitbad v Gayeru (35 km od Božího Daru). Nezapomeňte si vzít pas, platba v eurech.

Salaš na Ryžovně - otevřeno St - Ne 11.00 - 18. 00 hod.

 

 

 

 

Kalendář akcí

Co je nového?

Nezapomeňte navštívit