oficiální stránky
info@bozidar.cz
+420 603 539 020

Anenská pouť 2022 Registrace pro prodejce

Milí prodejci, výrobci a umělci z hor Krušných i podhůří,

 
dovolujeme si vás tímto pozvat na Anenskou pouť 2022, která se uskuteční v sobotu 23.července 2022 od 10 do 17 hodin na Božím Daru. Jen díky vám a vašim produktům je Anenská pouť oblíbeným cílem výletů za nákupem originálních krušnohorských dárků.
Připravili jsme, stejně jako v předchozích letech, online registrační formulář (viz níže).
 
Rádi bychom vás požádali s ohledem na platnou legislativu (GDPR) o jeho vyplnění. Pro akci budou registrováni pouze prodejci, kteří formulář v řádném termínu odešlou. Předem vám velice děkujeme za spolupráci a pochopení.
Registrační brána bude otevřena do 15. června 2022. Od 1. července budeme kontaktovat vybrané prodejce. Nejpozději 2 týdny před akcí obdrží prodejci podrobné organizační informace, včetně informace o poplatcích a způsobu úhrady.
 
Děkujeme a těšíme se na shledanou na Božím Daru.

Registrační formulář

pro zájemce o stánkový prodej na Anenské pouti

Máme vlastní stánek
Chceme zapůjčit stánek

ceník bude upřesněn dle Vaší volby

(přečtěte si celý text ZDE)

Označené položky * jsou povinné

Poznámky:

  1. Tento Registrační formulář slouží pouze pro evidenci zájemců, ze kterých koordinátorka poutě vybere konkrétní prodejce.
    Od 01. 07. 2022 všichni zájemci obdrží informaci, zda byli vybráni či nikoliv.
  2. Odesláním tohoto Registračního formuláře účastník Anenské poutě souhlasí s tím, že může být v průběhu akce fotografován. Zároveň souhlasí s uveřejněním fotografií na webových stránkách a sociálních sítích města Boží Dar (www.bozidar.cz).
  3. Každý prodejce po skončení svého prodeje zajistí v blízkosti svého stánku úklid odpadků.
  4. Odesláním tohoto Registračního formuláře prodejce bere na vědomí, že akce se uskuteční v souladu s platnými nařízeními příslušných státních orgánů (například mimořádná opatření COVID-19 Ministerstva zdravotnictví a Vlády ČR), platnými pro daný termín.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Kalendář akcí

Co je nového?

Nezapomeňte navštívit