oficiální stránky
info@bozidar.cz
+420 603 539 020

Víceúčelové hřiště Boží Dar

Na Božím Daru bylo vybudováno víceúčelové sportovní hřiště, jehož realizaci si vzala na svá bedra společnost NEMOS PLUS s.r.o., za vydatné finanční podpory z Programu ROP Severozápad a ve spolupráci s městem Boží Dar, které poskytlo zejména pozemky na realizaci tohoto záměru. Hřiště je rozděleno na dvě části, z nichž na jedné je tenisový kurt a na druhé hřiště pro házenou, malý fotbal, volejbal, košíkovou a další míčové hry, vše na povrchu z umělé trávy. Větší hřiště je pro zimní období připraveno též k vytvoření ledové plochy a z toho důvodu je osazeno i mantinely. Pro potřeby návštěvníků hřiště budou sloužit také menší šatny včetně sociálního zázemí. Nabídka možnosti provozování mnoha míčových sportů bude určitě hojně využívána místními obyvateli i návštěvníky města.

Víceúčelové hřiště se nachází za pensionem Engadin.

Areál je přístupný od 15. 4. 2016 každý den od 8.00 do 20.00 hod. O víkendech je možné hřiště využít až do 22.00 hod, vždy v závislosti na počasí.

Hřiště je možné dopředu zarezervovat u správce pana Duška, tel. 774 701 505. Ceny vstupného se řídí dle aktuálního ceníku. Vstupné se platí přímo u správce areálu pana Duška.

Víceúčelové hřiště Boží Dar

Ceník vč. provozního řádu zde.

Víceúčelové hřiště Boží Dar

Pro pravidelné návštěvníky nabízíme zakoupení permanentky. Permanentka pro dospělého umožňuje 20 vstupů v ceně 1000,- Kč. Permanentka pro dítě je v ceně 500 Kč. Obě permanentky jsou přenosné a jsou k zakoupení na Infocentru Boží Dar.

Zveme všechny milovníky různých typů míčových her k prvnímu jarnímu sportování na Božím Daru.

Víceúčelové hřiště Boží Dar

Víceúčelové hřiště Boží Dar

Víceúčelové hřiště Boží Dar

pdf.png Provozni_rad_Multifunkcniho_hriste

pdf.png Co_to_jsou_rovne_prilezitosti

 

Kalendář akcí

Co je nového?

Nezapomeňte navštívit