oficiální stránky
info@bozidar.cz
Příjezd a parkování na Božím Daru

Příjezd na Boží Dar

Aktuální informace k parkování návštěvníků na Božím Daru:

Návštěvníkům Božího Daru jsou vyhrazena parkoviště, vyznačená na informačních tabulích, které jsou umístěny při příjezdu do města takto:

• P1 - parkoviště Kapka naproti čerpací stanici OMV a parkoviště u marketu, parkovné zdarma
  • P2 - soukromé parkoviště Sapoušek, parkovné 80,- Kč/den
  • P3 - parkoviště nad hotelem Zelený dům - rezidentní stání
  • P4 - parkoviště Skiareálu (Dětský svět) Novako, slouží pro návštěvníky skiareálu, parkovné zdarma. Pro ostatní návštěvníky parkoviště placené - cena parkovného 100,- Kč

Parkování na Božím Daru

Parkování přímo v městečku vyhrazeno pouze pro rezidentní stání. Toto omezení se týká i parkoviště "U kostela".

Placené parkoviště „U Sapouška“ najdete vpravo při vjezdu do města, Poplatek za parkování je 80,- Kč na den. Parkoviště je soukromé.

Pro návštěvníky Skiareálu (Dětský svět) NOVAKO je možnost parkování přímo v areálu, k dispozici je 80 parkovacích míst.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Parkování na vrcholu Klínovce

Parkovné se platí pouze v zimním období.

Ceník parkovného
Prvních 10 minut zdarma
1 hodina 40,-Kč
Každá další hodina 20,-Kč
Max. za den 120,-Kč

Parkovné se platí v pokladně.
Zákazníci půjčovny lyží MONTANA mají parkovné ZDARMA.

Ceny benzínu a nafty

Čerpací stanice Boží Dar Natural 95
Natural 100
Diesel
29,60 Kč
32,60 Kč
28,70 Kč

Webové kamery Boží Dar obchvat

Sledujete záběr z webových kamer umístěných nad obchvatem Božího Daru. Nabízí se vám dva pohledy, směr Německo, směr Karlovy Vary.

teplotaAktuální teplota: -3.9 °C

Webová kamera směr Německo