oficiální stránky
info@bozidar.cz
+420 603 539 020
Ježíškova cesta a Ježíškova pošta na Božím Daru

Ježíškova cesta a Ježíškova pošta na Božím Daru

To, že na Božím Daru bydlí Ježíšek a že tu vyřizuje svou poštu možná mnoho dětí ani jejich rodičů neví. Nejlepší na tom je, že děti nemusí čekat na Vánoce a mohou se „setkat“ s Ježíškem hned na několika místech po celý rok. Mohou se vydat po stopách Ježíška. Po absolvování Ježíškovy cesty získají malé dárky. Po celý rok tu též mohou zanechat svá přání na Ježíškově poště.

Ježíškova cesta (JC) - otevřena denně, notýsky a mapky v infocenru Boží Dar denně 8.00 - 18.00 hod.

Ježíškova cesta je plná zábavy a úkolů pro malé i větší děti, které si mohou vybrat zda se vydají na celý (12,9 km), nebo zkrácený okruh (5,6 km). Na její trase plní různé úkoly, které zapisují do notýsku, který si předem zakoupí na Infocentru Boží Dar. Poplatek za Ježíškův zápisníček činí 50,- Kč a veškeré prostředky jsou používány zcela výhradně na opravy, úklid a údržbu JC a na zakoupení malého dárečku pro návštěvníka JC. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu. Na infocentru pak děti po odevzdání vyplněného notýsku obdrží Ježíškovo razítko a malou odměnu.

K vypisování odpovědí do notýsku potřebujete tužku.

Ježíškovu cestu lze absolvovat celoročně, pěšky i s kočárkem, je sjízdná na kole a v zimě i na běžkách. A můžete s sebou vzít i Vašeho pejska.

Upozornění: V zimním období jsou na Ježíškově cestě upravovány běžecké tratě. Prosíme běžkaře a návštěvníky JC o vzájemnou toleranci! Děkujeme za pochopení.

Děkujeme sponzorům za příspěvek na Ježíškovu cestu

Nadační fond KlínovecBáječná školkaIgráčekJunior 21PředškolákŠikulkaABCSluníčkoMateřídouškaBoží Dar

Ježíškova cesta na Božím Daru pro veřejnost otevřena. Dodržujte podmínky omezení dané pro koronavirus. Notýsky zakoupíte na infocentru Boží Dar v době od 8.00 do 12.000 a od 13.00 do 18.00 hod.
Otevřeno každý den včetně víkendů a svátků, občerstvení "Krmelec"  na JC je otevřeno o víkencech SO-NE 11.00 - 16.00 hod.Mapa Ježíškovy cesty  Popis zastávek Ježíškovy cesty

informaceVíce informací o Ježíškově cestě získáte na webu jeziskovacesta.cz.

Ježíškova pošta (příležitostné poštovní razítko)

Od roku 1994 funguje na Božím Daru Ježíškova pošta. Pohledy, dopisy a přání pro své blízké lze na Boží Dar celoročně zasílat poštou na adresu Vánoční pošta, Boží Dar 1, 362 62. nebo osobně vložit do speciální Ježíškovy schránky. Všechny zásilky určené k orazítkování musejí být opatřené cílovou adresou a známkou odpovídající skutečnému poštovnému do místa určení. Ofrankované pohledy a dopisy se od 1.12. - 23.12 orazítkují příležitostným vánočním razítkem a odesílají se zpět na uvedené adresy. Každý rok se na přáních objevuje nové příležitostné vánoční razítko.

Adresa Ježíškovy pošty:

Vánoční Pošta
Boží Dar 1
362 62 Boží Dar

ubytování Hledáte ubytování na Božím Daru? Prohlédněte si nabídky a rezervujte si ubytování online. Přehled ubytovacích kapacit »

Kalendář akcí

Co je nového?

Nezapomeňte navštívit