oficiální stránky
info@bozidar.cz
+420 603 539 020

GEOFUN na stezkách v Karlovarském kraji

GEOFUN je propracovaná mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety, která vás provede zábavnou a soutěžní formou po nejzajímavějších místech v regionu. Hra vychází z populárního geocachingu, ale svou povahou je mnohem akčnější a dobrodružnější. V podstatě se jedná o geolokační zábavnou hru nové generace, kde nestačí pouze místo najít a „checknout se“, ale v rámci ní plnit i různé úkoly, které vám průvodce během hry sdělí.  

Díky navázané spolupráci se nyní v aplikaci objevily také vybrané naučné stezky v Karlovarském kraji. Dvě z nich byly totiž jako první v ČR převedeny do podoby multimediálních her, tudíž již není třeba číst pouze obsahy tabulí, ale můžete se zaposlouchat do poutavého příběhu průvodce přímo na trase stezky.

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Takové je i město Boží Dar, ve kterém vás přivítá sám Ježíšek, jenž vás provede po své - Ježíškově cestě. Na každé zastávce vám představí jednoho z přátel či pomocníků ze svého světa, také zde na vás bude vždy čekat zajímavý úkol a na konci velké Vánoční překvapení! Tato geosranda je vhodná zejména pro rodiny s malými dětmi.

Pro zdatnější geosrandisty je připravena trasa, která vede podél unikátního 12 kilometrové vodního díla Blatenský příkop, který ještě pamatuje středověké časy. Geosranda začíná taktéž u Božího Daru a končí až v Horní Blatné. Takže pokud si chcete dát "trochu" do těla a něco nového se při tom dozvědět, tak neváhejte a jděte do toho!

Kalendář akcí

Nejbližší akce

Komentovaná prohlídka kostela sv. Anny

31.05.2024 17:00 - 19:00

Co je nového?

Nezapomeňte navštívit