oficiální stránky
info@bozidar.cz
+420 603 539 020

Penzion Arnika - ubytování Boží Dar

Zcela nově zrekonstruovaný penzion Arnika je „menší sestrou“ penzionu Daniela. Jedná se o horskou chatu s celkovou kapacitou až 35 lůžek.

rezervace

Cena

Cena na osobu od: 670,-Kč / noc včetně DPH, popř. možnost pronájmu celého penzionu za zvýhodněnou cenu

Kontakt

Telefon +420 702 200 300
Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web www.penziondaniela.eu
Adresa Boží Dar 125, Boží Dar

Podrobné informace

Arnika se nachází zhruba 50 metrů od Penzionu Daniela na Božím Daru. Penzion je vhodný zejména pro větší skupiny (možnost pronájmu celého penzionu) a pro školy v přírodě, lyžařské kurzy apod. Vzhledem k tomu, že velmi dbáme na kvalitu poskytovaných služeb, tak i tento penzion prošel kompletní rekonstrukcí. K dispozici jsou nové postele, včetně matrací, nové ložní prádlo a nová společenská místnost s kuchyní. V penzionu je možnost vlastního vaření. Pro dětičky je k dispozici dětský koutek. Úschovna lyží a kol ve zcela nové lyžárně - kolárně, která je hned u penzionu a je monitorována bezpečnostní kamerou. Parkování možné, přímo u penzionu. Pro hosty jsou samozřejmě plně k dispozici všechny služby našeho hlavního penzionu Daniela -restaurace, wellness (vířivka a infrasauna), klasická sauna, solná jeskyně, venkovní vířivka, masáže, dětské herny apod.

Všechny pokoje před příjezdem každého hosta nadstandardně desinfikujeme generátorem ozonu. Ozon je nejúčinnější známý dezinfekční prostředek. Je zhruba 6000x účinnější než chlor, a spolehlivě zabíjí už v relativně nízkých koncentracích veškeré známé mikroorganismy - viry, bakterie, spory hub či plísní. Ve vyšších koncentracích ničí dýchací soustavu všech živočichů a zabíjí roztoče, všenky, blechy či vši. Ozon v dezinfekční koncentraci spolehlivě zničí i virus SARS-CoV-2 v celém pokoji, který by případně obývala nakažená osoba. Virus bude zničen hluboko v textiliích, kobercích a dalších porézních materiálech. Dezinfekce ozonem nezanechává žádná chemická dráždivá rezidua.

Příslušenství

Koupelna - Bad Sprcha - Dusche TV TV+Sat Wifi Lednice - Kühlschrank Možnost vaření - Kochmöglichkeit Přistýlka - Aufbettung Dětská postýlka - Kinderbett Pouze nekuřácké pokoje - Nur Nichtraucherzimmer Parkování - Parkmöglichkeiten Restaurace - Restaurant Možné stravování - Mögliche Verpflegung Sauna Wellness Zahrada - Garten

Fotogalerie

Mapa

 

Rezervace ubytování

Označené položky * jsou povinné

Kalendář akcí

Nejbližší akce

Komentovaná prohlídka kostela sv. Anny

24.05.2024 17:00 - 19:00

Co je nového?

Facebookové stránky

Nezapomeňte navštívit